O nás

Zabezpečujeme nákup tovaru z Ázie pre našich klientov.

Ako vám vieme pomôcť pri nákupe tovaru z Ázie?

Našim klientom poskytujeme kompletné služby nákupu tovaru, materiálov či strojov z Ázie. Zabezpečujeme kompletný nákup od výberu dodávateľa, kontroly kvality až po doručenie tovaru priamo ku klientovi.

Vieme, aký má čínsky a ázijský trh obrovský potenciál pre našich podnikateľov. Na druhej strane vďaka našim dlhoročným skúsenostiam vieme ako veľa rizík sa tu skrýva. Môžete naraziť na problémy ako napríklad falošných predajcov, necertifikované výrobky, neprehľadnú legislatívu či výrazné predraženie prepravy tovaru kvôli príplatkom.

Cieľom našej spoločnosti Ecosam Import Group je pomôcť slovenským firmám využiť ekonomický potenciál ázijského trhu a ochrániť ich pred všetkými rizikami.

Náš tím špecialistov sa opiera o roky skúseností obchodovania s ázijskými dodávateľmi, znalosti miestnej mentality a naše dlhodobé vzťahy s dodávateľmi. Naši klienti navyše s nákupom nemajú žiadne starosti, nakoľko všetko vrátane zodpovednosti môžu nechať na nás.

Náš príbeh
Pomoc pri nákupe

Náš príbeh

S čínskymi a ázijskými dodávateľmi spolupracujeme už od roku 2013. Pôvodne sme dovážali tovar pre našu sieť eshopov, kde sme získali viaceré cenné skúsenosti. Neskôr sa nám podarilo založiť logistickú spoločnosť Ecosam Fulfilment Group, v rámci ktorej poskytujeme kompletnú logistiku pre eshopy od prijímania tovaru od dodávateľov až po doručenie objednávok konečným zákazníkom. Vďaka našim službám a logistickej sieti pomáhame klientom konkurovať najväčším e-commerce gigantom vďaka kvalitnej logistike. 

Naši klienti nás často žiadali o pomoc pri dovoze rôzneho tovaru či strojov z Ázie, nakoľko s ním nemali žiadne alebo len negatívne skúsenosti. Stali sme sa tak ich sprostredkovateľom pre obchod s ázijskými dodávateľmi. Dokázali sme našim klientom dlhodobo poskytovať bezpečný nákup tovaru z Ázie, a to dokonca za oveľa lepšie ceny a tiež ich odbremeniť od všetkých povinností spojených s nákupom. Preto sme sa rozhodli pomôcť a poskytnúť naše služby všetkým podnikateľom, ktorí obchodujú s Áziou a založili sme spoločnosť Ecosam Import Group.

Sme špecialisti na nákup

tovaru z Ázie:

  • Vyberieme vhodného dodávateľa a preveríme ho
  • Vyjednáme najlepšiu cenu a zabezpečíme výrobu
  • Preveríme, či produkt spĺňa všetky právne požiadavky
  • Skontrolujeme kvalitu tovaru
  • Doručíme tovar priamo ku vám
  • Zastrešíme colné konanie